nuMe Slim Boost Pomocník pri diéte -40%

nuMe Slim Boost pomocník pri diéte – mäkké ovocné karamelky s glukomanánom boli vyvinuté tak, aby uhasili vašu chuť na sladkosti. Lahodné ovocné karamelky vám pomôžu vždy, keď potrebujete rýchlo zahnať hlad alebo tiež ako pomocník v prvých dňoch veľmi nízkokalorickej diéty. S karamelkami s príchuťou sladkej jahody bude oveľa jednoduchšie uspokojiť vaše chuťové poháriky. Glukomanán (Konjak Fibre), ktorý tieto karamelky obsahujú, predlžuje pocit sýtosti, a teda znižuje chuť do jedla.

 

Ste pripravené začať nový začiatok už dnes?                     

nuMe mäkká ovocná karamelka sladká jahoda: 

  • je navrhnutý na doplnenie nuMe diétnych nápojov, polievok a tyčiniek aby vám pomohla schudnúť až 9 kg za mesiac*, pri veľmi nízkokalorickej diéte (˂ 800 kcal za deň)
  • účinne znižuje chuť na vysoko kalorické sladkosti, obsahuje len 17 kcal v jednej porcii
  • obsahuje 100% prírodnú, aktívnu zložku glukomanán, ktorý predlžuje pocit nasýtenia a znižuje chuť do jedla
  • je schválený organizáciou EFSA ako doplnok na chudnutie a znižovanie cholesterolu
  • neobsahuje GMO a cukor, je vhodná pre vegetariánov
  • je balený v modernom multifunkčnom kufríku vyrobenom s ohľadom na životné prostredie, ktorý bol navrhnutý popredným americkým priemyselným dizajnérom Karimom Rashidom

* Priemerný mesačný úbytok hmotnosti v klinických štúdiách: 6-9 kg

AKO TO FUNGUJE?

nuMe Slim Boost pomocník pri diéte – mäkká ovocná karamelka obsahuje glukomanán, prírodnú vlákninu nachádzajúcu sa v rastlinách. Prispieva k zdravému znižovaniu hmotnosti dvomi spôsobmi: predlžuje pocit sýtosti spomalením vstrebávania makroživín v konzumovanej strave a zaplňuje žalúdok absorbovaním vody až do 50 násobku svojej hmotnosti.

Túžba po lahodnej chuti pri nízkokalorickej diéte je jedným z najväčších problémov ľudí, ktorí chcú schudnúť, ale nuMe Slim Boost pomocník pri diéte – mäkká ovocná karamelka sa účinne postará aj o tento problém ponúknutím malého, ale zadosťučiňujúceho občerstvenia so sladkou jahodovou príchuťou, ktoré vám pomôže prekonať najťažšie obdobie vášho úsilia schudnúť.
Vďaka jeho dvojitému účinku znižuje hlad a chuť do jedla, čím dáva vášmu chudnutiu pocit, ako keby ste kráčali cez slnkom zaliate jahodové pole…

nuMe Slim Boost pomocník pri diéte – mäkká ovocná karamelka je pomocník pri chudnutí, ktorý funguje najlepšie v kombinácií s vyváženou výživou nume stravy na chudnutie a krásu pri veľmi nízkokalorickej diéte.

PRE KOHO SÚ VHODNÉ?

nuMe Slim Boost pomocník pri diéte – mäkká ovocná karamelka môže byť použitý ako doplnok vyváženej výživy pre väčšinu dospelých, ktorí trpia strednými alebo závažnými problémami s hmotnosťou. Nie je určený pre ľudí s ťažkosťami pri prehĺtaní alebo nedostatočným príjmom tekutín kvôli riziku udusenia.

Použitie

Glukomanán prispieva v rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou k zníženiu telesnej hmotnosti. Priaznivý účinok pre chudnutie sa dosiahne pri dennom príjme 3 g glukomanánu. V rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou užívajte 1 nuMe ovocnú karamelku 3 razy denne, pol hodinu pred jedlom a zapite veľkým pohárom vody (250 ml).

Glukomanán pri príjme 4 g denne prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Pre priaznivý účinok k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi užívajte 1 nuMe ovocnú karamelku 4 razy denne pol hodinu pred jedlom a zapite veľkým pohárom vody (250 ml).