10€ zľava na nákup na Hej.sk

www.hej.sk

Zľava 10 € platí pri nákupe nad 250 € v eshope Hej.sk keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využite zľavové kódy Hej.sk a elektronika, domáce spotrebiče a ďalšie produkty vás vyjdu lacnejšie.

Informácie o spoločnosti

Motto: „Chceme byť zákazníkmi najlepšie hodnotený internetový obchod. Robíme všetko pre to, aby ste sa k nám radi vracali.“

Hej.sk je najväčší internetový obchod na slovenskom trhu. Patrí do silnej skupiny HP TRONIC Zlín, spol. s r.o, ktorá prevádzkuje internetové obchody okrem Slovenskej republiky, aj v Českej republike a v Poľsku. Ponúkame široké spektrum tovarov z oblasti spotrebnej elektroniky, domácich spotrebičov a prístrojov, foto techniky, výpočtovej techniky, záhradnej techniky, športu a outdooru, krmív a potrieb pre chovateľov, hračiek, nábytku, kozmetiky, atď.. Našou trvalou snahou je nielen mať čo najširší sortiment, ale tiež kvalitný a dostupný tovar, rovnako ako dobré ceny. Podľa toho vyberáme i našich dodávateľov.

Veríme, že nielen kvalitná ponuka a nízke ceny sú základom dobrého internetového obchodu. Zákazník ocení aj súvisiace služby a popredajný servis. Preto vám ponúkame možnosť doplnkového poistenia tovaru či nákup na splátky. V našom obchode Hej.sk máte vždy možnosť konzultovať cez telefón alebo internet otázky týkajúce sa tovaru, uzavrieť telefonicky objednávku alebo si nechať v predajni naložiť tovar priamo do auta. Ponúkame i možnosť spätného odberu doslúžilých spotrebičov.