Až -50% zľava na vybrané modely

Spoločnosť Deichmann je od roku 1913 rodinným podnikom a takto nezávislým chce zostať aj naďalej. Jeho vyše storočná história sa začala v nemeckom Essene, v srdci Porúria. Dodnes tu sídli centrála spoločnosti. Skupina Deichmann sa medzičasom rozrástla a dnes vo svojich viac než 3 800 predajniach v 26 krajinách sveta zamestnáva okolo 38 252 pracovníkov.

Deichmann je vedúcou firmou na nemeckom aj európskom trhu s obuvou. Vďaka širokému výberu obuvi pre všetky vekové skupiny poskytujeme zrejme najrozsiahlejšiu ponuku na trhu. Dbáme nielen na výborný pomer ceny a kvality, ale rýchlo reagujeme aj na súčasné módne trendy. Naši prieskumníci trhu sú neustále na stope najnovším trendom, takže v kolekciách Deichmann nájdete vždy tie najaktuálnejšie módne novinky.

Popri tradičných prvotriednych značkách, ako je Elefanten, Gallus alebo Medicus, ponúkajú naše moderné predajne aj elegantnú kvalitnú obuv značky 5th Avenue. Veľmi moderná a aktuálna je i naša kolekcia Graceland, určená hlavne pre mladšiu generáciu. Športová obuv Victory patrí v súčasnosti k základnému vybaveniu mnohých športovo zameraných zákazníkov. Náš sortiment dopĺňajú známe značky ako Adidas, Nike, Puma či Kappa. Svojim zákazníkom prinášame nielen módu za veľmi výhodnú cenu, ale aj kvalitné služby a záruku pri nákupe obuvi.