Ako ušetriť peniaze pri nákupe na Hej.sk?

Mnohí ľudia poznajú internetový obchod Hej.sk ako jeden z najvýhodnejších e-shopov, ktoré ponúkajú elektroniku za priaznivé ceny. Len pred niekoľkými rokmi tento internetový velikán otvoril svoju prvú kamennú predajňu v Bratislave, kde môžete takisto nakúpiť veľmi výhodne. Väčšiu časť zakúpeného tovaru však tvoria online objednávky, pretože nakupovanie z pohodlia domova je omnoho lepšie a výhodnejšie pre väčšinu zákazníkov.

Aj napriek tomu, že má internetový obchod Hej.sk veľmi dobré ceny, ktoré sú v pomere s vysokou kvalitou naozaj vyvážené, niektorí ľudia hľadajú stále spôsob, ako nakúpiť výhodnejšie. Predsa len, vždy sa dá nájsť niekde nejaká lepšia cena alebo nejaký spôsob, ako si cenu znížiť.

Zľavové kupóny

Samozrejmosťou sú aj zľavové kupóny, ktoré dokážu znížiť cenu o naozaj vysoké čiastky. Každý internetový obchod, aj Hej.sk, vám ponúka pravidelne zľavové kupóny, ktoré sa dajú použiť buď na určitú kategóriu výrobkov alebo na úplne všetko.

Niektoré kupóny musíte pri objednávke vpisovať do špeciálneho rámčeku, ktorý je na to uvedený, inak kupón nebude platný. Inokedy je kupón automatický a nie je potrebné vpisovať ho.

Pravidelné akcie

E-shop Hej.sk je známy svojimi veľkými akciami a výpredajmi. Už dávno nie je “zákon”, ktorý hovorí, že akcie prebiehajú len po nejakých sviatkoch ako Vianoce alebo po ročnom období ako je leto. Práve vďaka pravidelným zľavám si môžete byť istí, že nemusíte dlho čakať a váš mobil, televízor alebo práčka pôjdu veľmi rýchlo do výpredaja a kúpite ich o niekoľko desiatok, až stoviek eur lacnejšie.

Takéto výpredajte určite nepremeškáte, pretože na posuvnom baneri, ktorý sa nachádza hneď na prvej strane e-shopu, nájdete úplne všetky akcie. Ak sa však bojíte, že by ste mohli niečo predsa len zmeškať, jednoducho sa prihláste na odber newsletteru a žiadna novinka či akcia vám neunikne.

Počkajte si

Mnohé výrobky na Hej majú svoju prvú, štartovaciu cenu veľmi vysokú, no ak si počkáte niekoľko mesiacov, alebo budete vytrvalí a počkáte si do novšieho výrobku, cena toho staršieho sa automaticky zníži. Takto nakupujete omnoho výhodnejšie, lepšie a vy budete mať svoj výrobok omnoho lacnejší.

Odpovedať