Zariaďujete kuchyňu? Tieto spotrebiče by vám v nej nemali chýbať

Kuchyňa je miestnosťou, v ktorej trávia hlavne ženy veľkú časť dňa. Pre každú ženu je zariaďovanie kuchyne veľkým okamihom v živote. Konečne si môže nábytok a spotrebiče vybrať podľa svojich predstáv. Práve elektrické spotrebiče sú veľmi dôležitým prvkom, ktorý dokáže ušetriť čas i peniaze. Viete, ktoré spotrebiče by vám v novej kuchyni nemali chýbať?

Základné kuchynské spotrebiče

Možno sa na prvý pohľad zdá, že zariaďovanie kuchyne je jednoduchou záležitosťou. Veď od malička sa moceme mame pri varení v kuchyni a ochutnávame jej špeciality. Avšak keď príde na zariaďovanie vlastnej domácnosti, sme tak trochu bezradní. Na jednej strane sú vaše predstavy, niekedy finančne nereálne, a na druhej strane treba myslieť na praktickú stránku. Ak sú financie pre vás problémom a máte oklieštený rozpočet, odporúčame vám kliknúť na stránku kuponovnik.sk, kde nájdete pod jednou strechou desiatky zliav rôznych obchodov s elektronikou. Vďaka stránke kuponovnik.sk dokážete ušetriť nielen na kúpe spotrebičov, ale aj nábytku a iných drobností do domácnosti. V kuchyni by vám v prvom rade nemal chýbať sporák s rúrou na pečenie. Finančne sa vám vyplatí sporák plynový alebo kombinovaný, pretože elektrina je drahšia ako plyn. Druhou položkou na vašom zozname by mala byť chladnička s mrazničkou. Kupujte len spotrebiče v triede A+++ (po novom od marca 2021 len A až B), inak sa vám hlava zatočí pri pohľade na účet za elektrinu. Pečenie, krájanie, miesenie vám uľahčí kuchynský robot, ktorý nie je v dnešnej dobe vôbec drahou záležitosťou. Veľkým pomocníkom dokáže byť umývačka riadu. Prvotná investícia sa vám vráti v časovej úspore a ušetríte aj na spotrebe vody.

Tieto malé spotrebiče vám ušetria čas

Kúpili ste všetko potrebné na varenie a zostali vám financie? Investujte peniaze do malých kuchynských pomocníkov, ktorí vám spríjemnia varenie a stolovanie. Aj tieto drobnosti si zakúpite so zľavou vďaka stránke kuponovnik.sk. Pre kávičkárov je dôležitá varná kanvica alebo prípadne malý kávovar. Menšie prístroje na prípravu espressa vás budú stáť len pár desiatok eur. V dnešnej dobe nie je ničím výnimočným, že vaša drahá polovička sa vráti domov neskoro večer. Preto by ste mali mať v kuchyni mikrovlnnú rúru, v ktorej jedlo zohrejete alebo dokonca pripravíte. V domácnostiach, kde je na prvom mieste zdravé stravovanie, oceníte mixér alebo odšťavovač. Zohnať sa dajú aj menšie varianty, ktoré nezaberú miesto a pripravia zdravé šťavy a smoothie behom pár sekúnd. Už ste sa udomácnili? Postupne si každý mesiac dokupujte maličkosti, ktoré vám pomôžu pripraviť chutné jedlá. Napríklad hriankovač, toustovač, perkárničku alebo fritézu. Z kuchyne sa dá vďaka elektrickým spotrebičom vyčarovať kráľovstvo, ktoré spraví aj z laika šéfkuchára.

 

Odpovedať