Vyberáme pre vás: Lacné, ale kvalitné pneumatiky!

Hľadáte nové pneumatiky, ktoré nezruinujú váš rozpočet? Ak sa v tejto oblasti veľmi nevyznáte a neviete si vybrať pneumatiky, ktoré by ponúkali vynikajúcu kvalitu za primeranú cenu, možno vám poradíme. Vybrali sme pre vás značky pneumatík, s ktorými budete zaručene spokojní.

Lacné pneumatiky Zeetex

Pneumatiky Zeetex pochádzajú z Ázie. Pre európsky trh sa lacné pneumatiky Zeetex vyrábajú konkrétne v Indii, Číne a Indonézii. Ich veľkou výhodou a zároveň dôvodom, pre ktorý ich obľubuje množstvo motoristov, je nízka cena a zároveň vynikajúca kvalita a jazdné vlastnosti. O tom svedčia aj viaceré nezávislé testy pneumatík. Napríklad v teste časopisu Autobild v roku 2015 sa pneumatiky Zeetex umiestnili na druhom mieste, čo sa týka životnosti a na prvom mieste, čo sa týka hlučnosti jazdy. Pod touto značkou nájdete rôzne typy pneumatík. Či už pre osobné vozidlá a jazdu v mestských podmienkach alebo pre športové SUV a jazdu v náročnejších terénoch.

Pneumatiky Matador

V porovnaní s pneumatikami Zeetex sa síce pneumatiky Matador pohybujú vo vyššej cenovej kategórii, no stále je to veľmi výhodná kúpa. Vyrábajú sa na Slovensku, pričom značka Matador je súčasťou koncernu Continental. Ich kúpou môžete ušetriť nielen čo sa týka nákladov na nákup pneumatík, ale aj čo sa týka spotreby. Letné pneumatiky Matador sú totiž vyrábané s ohľadom na znižovanie spotreby a nízku cenu prevádzky. Celkovo sú pneumatiky Matador charakteristické bezpečnosťou, uspokojivou životnosťou a vysokým jazdným komfortom. To všetko samozrejme za skvelú cenu.

Ak teda do nákupu pneumatík nechcete investovať priveľa, tieto dve značky vás určite uspokoja. Nielen svojou nízkou cenou, ale samozrejme aj vynikajúcou kvalitou. V prípade, že chcete ušetriť aj na diskoch, skvelou voľbou sú oceľové disky. Aj keď možno nie sú tak estetické ako hliníkové disky, aj oceľové disky majú množstvo výhod. Okrem nízkej obstarávacej ceny je to najmä lepšia ochrana bŕzd proti nečistotám a ľahká oprava v prípade poškodenia disku. Nakúpiť kvalitné pneumatiky a disky teda môžete aj za naozaj výhodné ceny.

Odpovedať