HODIA SA OKNÁ A DVERE Z PLASTU DO VAŠEJ DOMÁCNOSTI?

Uvažujete nad výmenou okien alebo dverí u vás doma, máte však pochybnosti o tom, aký materiál by bol pre váš domov najvhodnejší? Priblížime vám alternatívu, ktorá patrí v rámci súčasného trhu k najpopulárnejším.

Široké spektrum použitia

Trvácnosť, stabilita aj lákavé ceny sú typické pre plastové vchodové dvere, ktoré považujeme za nenáročné z hľadiska montáže aj neskoršej údržby. Sú odolné voči pôsobeniu dažďa, snehu, mrázu aj intenzívnych slnečných lúčov. Vďaka prepracovanému bezpečnostnému systému odstrašujú potenciálnych zlodejov a k dispozícii ich máte v rôznych odlišných verziách, z ktorých môžeme spomenúť klasické, plné alebo presklené krídlové dvere.

Pre ich moderný vzhľad a praktické použitie sa plastové okná Bratislava nachádzajú predovšetkým v mestských novostavbách a trendových rodinných domoch. Majitelia si pochvaľujú ich kvalitnú tepelnú izoláciu zabezpečujúcu znížené náklady pre vykurovanie objektu, čo je príjemný dodatok k počiatočnej všeobecne dostupnej cene. Pokiaľ sa o tieto okná budete pravidelne starať, vydržia vám počas veľmi dlhej doby a ak si ich zvolíte vo verzii dvojskla alebo trojskla, poskytnú vám ešte vyšší stupeň pevnosti a ochrany. Nehovoriac o tom, že záleží len od vašej preferencie, aký druh plastových okien si vyberiete. Nezabudnite na kvalitné strešné okná

Čo sa pri plastových oknách oplatí vedieť

Rozhodne nie je na škodu spomenúť, že plastové okná a ich cena si nevyžaduje veľkú investíciu, naďalej však poskytujú výbornú ochranu pred šírením zvukov z vonkajšieho prostredia a poveternostnými vplyvmi, vďaka čomu máte o súkromie aj bezpečnosť zároveň postarané.  Oceňujú ich vlastníci nízkoenergetického bývania aj novo postavených rodinných domov a bytov v novostavbách. Okná sa vyznačujú buď hranatým alebo oblým profilom a popri základnej bielej farbe sú k dispozícii aj v iných farebných prevedeniach, predovšetkým odtieňoch s nádychom prírody, ktoré navodzujú prívetivé prostredie a šíria okolo seba príjemne pozitívnu energiu.

 

Odpovedať